دوازده توصیه ساده زیبایی

با این که خیلی از خانم‌ها برای این‌که به خویش یا این که خانواده‌شان برسند خیلی وقت ندارند ولی ناخودآگاه عصر زیادی را جلوی آینه تلف میکنند &#تجميل الانف تجميل الانف 46; اولین حسن آرایش کم نیز این است که کمی به وقت‌های آنها بیشتر میکند . اما به همین راحتی نیز نمی‌توان از کنار زیبایی و شیک بودن گذر کرد . به همین منظور خانم فلاهرتی این نکات را برای زیبایی بدون پیرایش توصیه میکند .
3 ) یک لایه‌بردارملایم دارنده spf بالا نیز می تواند در صاف و سالم به نظر رسیدن پوست کارساز باشد .

4 ) اکثر اوقات کرم‌های ضد پیری پوست برای خانم‌های زیر ? ? سال خیلی توانمند هستند و نیازی به منفعت از آن‌ها وجود ندارد ولی در صورتی هنوز فکر میکنید که باید از یک کدام از این گونه های کرم‌ها سود فرمائید یک دسته ملایم‌تر و ضعیف آن را تعیین فرمایید .

5 ) سعی فرمایید موها و ناخن‌های مرتبی داشته باشید . آرایش بی آلایش و مناسب موی در زیبا به حیث وصال ظواهر فراوان اثرگذار است . داشتن گیسو و ناخن مرتب موجب میگردد حتی بدون استفاده از اسباب پیرایش نیز نامرتب به نظر نرسید . یک مانیکور بی آلایش و یا مدل مویی انتخاب فرمایید که بتوانید برای یک هفته آن را نگه دارید .

6 ) به جای گونه های رژلب همت فرمائید تنها از یک مرطوب‌کننده معمولی به کارگیری نمائید .

7 ) در‌حالتی که لب‌ها تندرست و مرطوب به لحاظ برسند زیبایی خاص خویش را خواهند داشت .

8 ) در‌حالتی که خیلی سماجت دارید که حتما چیزی روی پوست صورت‌تان به کار گیری فرمائید سعی نمایید کرم ضدآفتابی که ته رنگ مختصری داراست به کار ببرید .

9 ) این نکته را از خاطره نبرید که حتی فارغ از پیرایش نیز می بایست هر روز از ضدآفتاب به کار گیری نمایید .

10 ) درصورتی که قرار است صرفا پاره ای پیرایش نمایید عملکرد نمائید تنها ایرادهای کلی را برطرف کنید . لکه‌گیری روی پوست صورت با یک کرم ملایم یا یک نوک انگشت از ماسک چهره روی جای آبله کوچکی که دارید کافی است .

11 ) اسباب پیرایش طولانی تر خود را دور بریزید . یک میز آرایش خلوت کمتر شما را برای آرایش کردن تحریک مینماید .

12 ) در‌حالتی که قرار باشد فقط دو مدل ماده آرایشی انتخاب کنید صرفا یک پودر یا این که پن‌کیک معمولی و یک مرطوب‌کننده و براق‌کننده لب از مارک‌های معتبر را انتخاب کنید .با اینکه خیلی از خانم‌ها برای اینکه به خود یا خانواده‌شان برسند خیلی وقت ندارند البته ناخودآگاه روزگار زیادی را جلوی آینه تلف می‌کنند . اولی حسن پیرایش نادر هم این است که پاره ای به وقت‌های آنها بیشتر می نماید . البته به همین راحتی نیز نمی توان از کنار زیبایی و شیک بودن گذر کرد . به همین جهت خانم فلاهرتی این نکات را برای زیبایی سوای آرایش و پیرایش پیشنهاد مینماید .

1 ) به جای آرایش و پیرایش به سلامت پوست صورت‌تان دقت نمایید . شرط لازم و کافی برای استعمال نکردن از لوازم آرایش و پیرایش داشتن یک پوست تندرست و باطراوت است . غذای سالم بخورید . بهداشت پوست‌تان را حفظ فرمایید و مراقب جوش‌های مزاحم باشید .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *